فروشگاه فایل

بهترین و بزرگترین مرکز دانلود و خرید وفروش پروژه های پایان نامه دانشجویی و تحقیقات آماده و کارآموزی به صورت حرفه ای فایل های آموزشی و فایل های پاورپوینت

اطلاعیه فروشگاه

در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود.

تحقیق درباره تاریخچه پست

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

فرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینت

تعداد صفحات: 31

 

تقدیم و تشکر

با تقديم خدمت استاد گرامی جناب آقای مهندس بهنام صيدالی

اميد آنكه كاستي ها و نارسايي هاي اين پروژه با عطوفت و رهنمون هاي شما مرتفع گردد. مع الوصف آنچه در توان من و در محدوده زماني يك ترم دانشگاهي مي گنجيد تدوين شد .

البته اذعان دارم كه پروژه حاضر به هيچ وجه نمي تواند پاسخگوي تمامي نيازهاي اين امر خطير باشد . ليكن به عنوان يك كار تحقيقي دانشگاهي مي تواند زمينه ساز پروژه هاي اصلي قرار گيرد .

الهام ملامحمدی

 

فهرست مطالب

عنوان

صفحه

بسم الله الرحمن الرحیم

1

تقدیم و تشکر

2

فهرست

3

چکیده

4

تاریخچه پست استان تهران

7

تعریف دفتر پستی

8

معرفی مرسولات پستی

9

شرایط قبول مراسلات پستی

10

انواع لفافها

11

حدود و ابعاد مرسولات پستی

13

واگذاری حقوق

14

گردش کار دائری فیش تلفن

15

گردش کار تغییر نام و مکان- زمان

17

گردش کار تعویض شماره

18

کابل برگردان داخلی

18

سالن دستگاه امتحان

21

انواع مراکز سالن دستگاه

21

کاربردهای مختلف سیم ماژولار در شبکه

22

ارتباط مراکز دیجیتال

24

مراکز بین شهر و بین المللی

25

مراکز مادر

26

طرز عملکرد دستگاه تلفن دیجیتال

27

MDF

28

PCM

31

چکيده

پست مستقيم يکی از محصولات (خدمات)پستی می باشد که به منظور برقراری ارتباط ما بين اجزاء مختلف جامعه پی ريزی شده و طی چند سال گذشته در ايالات متحده آمريکا و اروپای غربی از نرخ رشد بالايی برخوردار شده است .

پيشرفتهای ناشی از انفورماتيک ارتباطات و فن آوريهای اطلاعاتی ،اقتصاد جديدی را خلق نموده اند که فرانسوی مرزهاست و تنها يک زبان مشترک دارد که حرف e کليدی ترين واژه در آن بشمار می رود .

تجارت الکترونيکی ،مرسوله وپست الکترونيکی ،پرداخت و خريد الکترونيکی ،تمبر الکترونيکی و بيمه الکترونيکی واژه هايی هستند که در اين محيط جديد مورد استفاده قرار می گيرند.

رشد سريع اقتصاد بر خط چالش ها و فرصت های زيادی را برای سرويسهای پستی که بايد فعاليت خود را در يک بازار جديد و با تقاضاهای جديد از سوی مشتريان جديد هدايت نمايند،بوجود آورده است و در ميان سرويسهای مختلف پستی ،"پست مستقيم" دارای اهميت ويژه ای می باشد.

در دو سه سال اخير محافل اقتصادی،مقامات دولتی و رسانه های گروهی بهره فراوانی از تجارت الکترونيکی بوده و فعاليتهای خود را در اين زمينه متمرکز نموده اند .استفاده از اينترنت نسبت به تلفن و تلوزيون بسيار فراگير شده بطوريکه که تعداد کاربران جهانی اين شبکه هر صد روز دو برابر ميشود و انتظار می رود تعداد مشتريان اينترنت در اروپا که در سال 1999 هفت ميليون نفر در سال بوده است تا سال 2004 به 131ميليون نفر برسد .در نبرد ميان رسانه های ديجيتالی و رسانه های کاغذی،نامه های الکترونيکی از طريق اينترنت به خاطر جحم وسيع خود در رديف غولهای ارتباطات آينده قرار خواهند داشت .در دهه 80،پست الکترونيکی و اينترنت موجب اميدواری نسبت به يک دنيای نسبتا"مطلوب عاری از کاغذ گرديد.اخيرا"مطالعاتی به عمل آمد که بر اساس آن بخش فزاينده ای از فعاليتهای تجاری الکترونيکی شرکت ها تاءثير بسيار مستقيمی در پست فيزيکی دارد.همچنين طبق تحقيقات انجام شده توسط شرکت مکينتل حجم فعاليتهای سنتی پست های بريد(ترکيبی)در دنيای


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 4,050 تومان
(شامل 10% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 4,500 تومان
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file38_1142353_5727.zip532.7k