فروشگاه فایل

بهترین و بزرگترین مرکز دانلود و خرید وفروش پروژه های پایان نامه دانشجویی و تحقیقات آماده و کارآموزی به صورت حرفه ای فایل های آموزشی و فایل های پاورپوینت

اطلاعیه فروشگاه

در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود.

تحقیق درباره ایجاد پایگاه داده ها (فایل word)

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

فرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینت

تعداد صفحات: 33

 

نمودار ERD:

موجوديت ها : كلاس ـ دانشجو ـ استاد ـ درس ـ آموزشگاه .

نمودارِDFD:

مقدمه

در موسسه آموزشي فعاليت هاي زيادي صورت مي گيرد ، درابتدا يك فرد به موسسه مراجعه مي كند ، و درخواست ثبت نام مي گند .پس از پركردن فرم ثبت نام كه شامل مشخصات كامل آن فرد مي باشد ، اين فرم در مكاني ذخيره مي شود و ساعت ، تاريخ شروع كلاس و روز كلاس توسط مسئولين موسسه به شخص مراجعه كننده ( دانشجو )اعلام مي شود و پس از تاييد او نام اين فرد در ليست افرادي كه در دوره شركت مي كنند نوشته شده و يك كپي نيز از اين ليست براي مركزي كه قرار است در آن مركز از افراد امتحان گرفته شود فرستاده مي شود .

در طول مدت دوره هر جلسه حضور و غياب افراد ثبت مي شود و در پايان هر دوره افرادي كه در كل جلسات شركت كرده اند به مركز براي دادن امتحان معرفي مي شوند .

از طرف ديگر در زمان مشخص روز ، ساعت و تاريخ امتحان به اطلاع افراد رسانده مي شوند . بعد از اينكه امتحان افراد به پايان رسيد نمره هر فرد به موسسه فرستاده مي شود و در مكاني ذخيره و بايگاني مي شود .

با توجه به مطا لب فوق تا حدودي با فعاليت هاي يك موسسه آشنا شده ايد و مشاهده كرديد كه در اين گونه موسسات اطلاعات فراواني نگهداري مي شود .تصور كنيد زماني كه نياز است مشخصات فردي را مثلا شماره تلفن يك فرد را تغيير دهيد بايد كل اطلاعات افراد را بررسي كنيد و شخص مورد نظر را پيدا كنيد تا توانيد تغييرات را انجام دهيد .

بنا براين نياز به برنامه كارآمدي داريم كه در كمترين زمان اطلاعا ت را جستجو كند و يا حجم زيادي از اطلاعا ت را در مكان كوچكتر با حداقل تكرار در اطلاعات ذخيره كند .

براي ايجاد يك برنامه كه بتواند كليه اطلاعا ت موسسه را ذخيره كند نياز به يك پايگاه داه است كه توانايي مديريت و نگهداري اطلاعات را داشته باشد .

و از طرف ديگر براي اينكه افرادي كه با اين برنامه سروكار دارند ممكن است با برنامه ‌ SQL آشناي كامل نداشته باشند و يا تايپ كردن هر كد و دستوربراي آنها كمي مشكل با شد با استفاده از برنامه فرم هاي را طراحي مي كنيم كه براي همه كاركردن با اين برنامه راحت وآسان با شد و همه بتوانند با اين برنامه كار كنند .

براي اين كار يك پايگاه داده به نام TEACHINدر برنامه SQL طراحي كرده ايم كه مشخصات آن به شرح زير است .


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 4,500 تومان
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file33_1258866_7523.zip298.2k